Tento eshop je určen výhradně osobám nad 18 let. Stránky obsahují sexuální a erotickou tématiku.

Přihlášení k účtu
0  
DomůPro zákazníkyPéče o produkty - Dřevo

Péče o produkty - Dřevo

PÉČE O DŘEVO

 

Dřevěné výrobky mohou zůstat velmi dlouho jako nové s relativně snadnou péčí.

 

Po užití může být na plácačce malé množství potu nebo jiných tělesných tekutin.

Naše výrobky jsou napuštěné pouze přírodními oleji, proto je můžete v případě potřeby jednoduše otřít navlhčeným ubrouskem/hadříkem.

 

Parfémované a čisticí prostředky na bázi alkoholu mohou poškodit povrchovou úpravu, proto je rozhodně nedoporučujeme používat.

 

Po nějakém čase může výrobek ztratit svůj lesk nebo působit suchým dojmem.

Na ubrousek nebo látku naneste malé množství oleje (například lněného, konopného, kaméliového) a vetřete ho do dřeva. Jednoduše se aplikuje pomocí kuchyňské utěrky, ubrousku nebo látky. Po pár minutách přebytečný olej setřete. Ponechte alespoň 24hodin odpočívat před dalším použitím, aby měl olej dostatek času na vsáknutí. 

 

Pokud aplikujete příliš mnoho oleje, setřete dřevo látkou a necháte co nejvíce odpočívat, jeden až dva dny, aby se olej mohl vsáknout. Naolejované výrobky není třeba vysušovat mechanicky, například před větrákem nebo pokládat na topidlo. Vaše hračka je opět připravena k použití, pokud při dotyku necítíte zbytky oleje.

 

Kdykoliv uložíte výrobky na pozdější užití, musíte se ujistit, že jsou úplně suché. Dřevo může pojmout vlhkost, což způsobí jeho pokřivení, rozdělení, deformaci materiálu. Důležité je proto také místo uskladnění. Musí být čisté a suché, nevystavovat přímému slunci a vlhkosti.

 

Pokud nechcete, aby se vám plácačka ,,zaštípla“ nebo poškrábala v tašce s dalšími výrobky, zvažte, zda ji nedáte do vaku, nebo ji nezabalíte do kusu látky (šátku apod.).

Při použití lubrikačních gelů doporučujeme používat pouze ty na bázi vody. Jiné mohou ovlivnit povrchové vlastnosti dřeva.