This e-shop is intended exclusively for individuals over 18 years of age. The site contains sexual and erotic topics.

0  
HomeShipping and payment

Shipping and payment

Afrodita Dita Art Šlosarová

Realistické zvířecí doplňky - ouška, ocásky a mnohem více. Zakázková výroba kostýmů a doplňků, ruční práce s důrazem na detail a kvalitu.

Česká značka a ruční výroba uměleckých kostýmních výrobků. Zaměřuji se ve své tvorbě na realistické zvířecí kostýmy z umělých kožešin - ouška, ocásky i další doplňky. Nabízím možnost zakázkové práce přesně na míru. U každého svého výrobku garantuji profesionální ruční zpracování s důrazem na detail, kvalitu a realistický vzhled.

Michal Majkl Němec:

Původně biolog, nyní e-shopař a od roku 2007 také lektor vazání , spankingu a bičování. Pro Scuticu je nyní výhradním dodavatelem provazů pro shibari.

Kirstin Kochanski:

Pod značkou Judisch Fraulein se skrývá spojení ekologie, psychiky a módy. Prádlo je tvořeno a běžně šito na míru – navrhuji podle hudby a základních charakteristik, které mi lidi o sobě napíší. Ekologie a udržitelnost je pro mě stěžejní a proto je drtivá většina prádla šita z látek, které by se jinak vyhodily a u mě dostávají nový potenciál.

Barbora Kolačná:

Vždy jsem ráda něco tvořila, technická univerzita v Liberci mi připadala jako dobrý nápad. Vystudovala jsem obor Výroba oděvů a management obchodu s oděvy na Textilní fakultě. Zároveň jsem absolvovala roční školu šití v Praze, kde jsem získala veškeré základy šití.

Rok po skončení studia jsem navštívila workshop šití spodního prádla a tomu jsem propadla. První sety obdržely kamarádky a rodina.

Nešiji dvakrát to samé. Baví mě kreativita, konečný vzhled prádla/župánku vzniká až při samotné tvorbě. Baví mě zkoušet stále něco nového.

Na prádle mě baví nejvíce detaily – titěrnosti, to, že mi tak křehká věc, vzniká přímo pod rukami a především to, jak skvěle umí pár stehů s krajkou probudit fantazii.

Inspiraci hledám hlavně u sebe, šiji to, co bych chtěla sama nosit – v čem bych se chtěla líbit svému partnerovi.

Kerstin Vaams

Maria Kirsten Kronová alias KirstenVaams je česko-ruská módní návrhářka, která navrhuje sofistikované oblečení a doplňky z kombinace latexu, tkanin a krajek.

Její práce se zaměřuje především na pohodlnost a rafinované střihy, kterými chce zaujmout široké spektrum lidí, mezi nimiž rozhodně nemusí být nutně pouze milovníci latexového fetiše.

První kolekci masek odstartovala pandemie koronaviru, která měla velmi výrazný vliv na autorčinu kreativitu a její chuť vnést do poloprázdných ulic trochu netradiční funkční módy.

V příštích kolekcích se zákazníci můžou těšit na bundy, saka, pláště, kabáty, ale i plavky a oblečení na denní nošení. Maria Kirsten Kronová v roce 2016 úspěšně zakončila studium modelářství a návrhářství oděvu na SUŠTŘ v Praze a v roce 2019 pracovala jako návrhářka latexového oblečení v německé firmě v Norimberku. Kromě módy se věnuje psaní knih - v roce 2021 vyjde na pulty knihkupectví román "8 měsíců ve Fickenhausu".